Нові та сучасні книги Коломийської бібліотеки №1 для дорослих

«Бібліотеки – це дійсно ворота в майбутнє. І дуже шкода, що по всьому світу ми бачимо, як місцева влада розглядає закриття бібліотек як легкий спосіб зберегти гроші, не розуміючи, що вони обкрадають майбутнє, щоб заплатити за сьогодні. Вони закривають ворота, які повинні бути відкритими»
(Ніл Гейман, американський письменник)

Ми всі маємо зрозуміти, що саме завдяки бібліотекам формується людський капітал та громадський інтелект, суспільство набуває здатності критично мислити, тим самим гарантуючи своїй державі сталий демократичний розвиток.
Останнім часом в соціальних мережах з’явились дописи людей (які мало тямлять в бібліотечній справі та не читають в жодній бібліотеці міста), в яких дискредитуються і принижуються міські бібліотеки. Пишуть, що бібліотеки наповнені старими, пошарпаними книгами, які багато років не розгортали. Запитання: Як можуть бути пошарпаними книги, які ніхто не читає? Книга й призначена для того, щоб її читали і зачитували.
Ми хочемо коротко розповісти про нашу роботу тим, хто ще не користується послугами бібліотеки №1 для дорослих.
Бібліотека №1 для дорослих, яка знаходиться на бульварі Лесі Українки,7 – є найстарішою бібліотекою міста Коломиї. Найстаріша – значить найбагатша, наймудріша. Тут працюють досвідчені, висококваліфіковані бібліотекарі. За багато десятиліть наполегливої праці вони зуміли створити багаті бібліотечні фонди, яких немає в жодній бібліотеці Коломийського району. До фонду читальної зали постійно звертаються студенти вишів та науковці, адже в нас зберігаються унікальні матеріали з історії та культури нашого краю, зокрема, краєзнавчі періодичні видання, починаючи з 1939 року.
Ще ніхто в світі не сказав, що бібліотека Ярослава Мудрого (яку й досі не знайдено, але наполегливо шукають) – це якась застаріла дурня. Чому і досі по всьому світу ведуться пошуки старовинних фактів – задля того, щоб їх вивчати. Бо інформація про наше минуле – це є ключ до майбутнього.
Тож не цураймося минулого.
Йдемо в ногу з сучасним.
Прагнемо достойно зустрітися з днем прийдешнім.
Абонемент бібліотеки постійно працює з видавництвами та книгарнями міста і на сьогодні тут створено найбагатший фонд сучасної української літератури. І не тільки художньої, а й літератури з різних галузей знань.
Бібліотекарі дбають, насамперед, про доступність бібліотеки для всіх верств населення нашого міста. Вона відкрита для всіх бажаючих: за віком, за фахом, фінансовими можливостями. Не залишаються поза увагою і люди з обмеженими фізичними потребами, їх обслуговують вдома і абсолютно безкоштовно.
І не вина бібліотекарів, що будинок старий та обшарпаний, а в приміщеннях не зроблено ремонт. А радість в тім, що незважаючи на всі негаразди сьогодення, бібліотека наповнена і книжками, і любов’ю, і повагою до своїх користувачів.
А щодо того, що у нас застарілі фонди і немає нової літератури, то пропонуємо переглянути відеоролик, в якому відображена лише маленька частинка нашого фонду.
А мешканців Коломиї запрошуємо після закінчення карантину завітати до нашої бібліотеки та стати її читачами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *