This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Літературний диліжанс “Вражаючий світ Шекспіра” /до 455-річчя від дня народження В. Шекспіра/

Без названия (1)Безперечно, говорити про Шекспіра  можна безкінечно. По-перше, й досі не існує жодного неспростованого факту, що довів би існування чи не існування Шекспіра, як “монолітного” автора в англійському часі і просторі. По-друге, було опубліковано в різних країнах світу стільки досліджень про Шекспіра, що не вистачить одного життя для того, щоб усе перечитати і переповісти. 

Шекспір – одне з тих чудес світу, яким не перестаєш дивуватися: історія рухається гігантськими кроками, змінюється образ планети, а людям усе ще потрібно те, що створив цей поет, відділений від нас декількома сторіччями. Чим більш зрілим стає людство в духовному плані, тим більше глибин відкриває воно у творчості Шекспіра. Десятки, сотні життєвих ситуацій, у яких опиняються люди, були точно підмічені і відбиті Шекспіром у його драмах. Ними можна міряти життя окремої людини і можна відзначати стадії розвитку цілого народу. Все драматичне, що трапляється з різними людьми і з суспільством у цілому, було зображено Шекспіром з тим ступенем художнього узагальнення, що дозволяє в різні часи й, здавалося б, у нових умовах пізнавати себе і своє життя.

В приміщенні читального залу відбувся літературний диліжанс “Вражаючий світ Шекспіра”. Розпочала захід вступною частиною завідувачка бібліотеки Любов Ковтуник.
Коротка біографічна довідка – Галина Тупичка : “…Шекспір – найвидатніший англійський поет і драматург XVI століття. Епоха, в якій жив і творив письменник, називається епохою Відродження, або Ренесансом. Вона вражає нестримним злетом фантазії митців, піднесенням духу, великою вірою у творчі можливості людини. Ніколи ще мистецтво не відігравало такої значної ролі в житті суспільства, ніколи не було таким велично прекрасним. У людях дедалі більше цінується розум, досвід, знання. Провідниками віри в особистість людини, в її духовні здібності виступали вчені, філософи, письменники, художники. їх почали називати гуманістами.
Епоха Відродження подарувала світові багато талановитих людей. Їх імена назавжди вписані в «золоту книгу» цієї епохи. Серед них – ім’я великого Шекспіра…”

Присутні переглянули фільм про Вільяма Шекспіра “Відомий і невідомий Шекспір”.

Про творчість великого драматурга розповіла бібліотекар читального залу Ольга Гнатюк.

Після заходу запрошені студенти ознайомилися з книжковою виставкою “Вражаючий світ Шекпіра”, на якій були представлені твори письменника та критичні матеріали про творчість В. Шекпіра.20190430_105125 20190424_105756

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *